Zeytinyağı Ve İncir İle Gelen Şifa

Zeytinyağı doğanın bize sunduğu en sağlıklı bir yağ çeşididir. İncirde aynı şekilde faydaları bol olan bir meyvemizdir. Kuru incirler zeytinyağında bekletildiği zaman inanılmaz bir fayda ortaya çıkıyor. Siz değerli okurlarımız için kuru inciri zeytinyağında beklettiğimiz zaman nasıl bir faydası olacak yazımızla baş başa bırakıyoruz. Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

Öksürük ve Astım Hastaları İçin Zeytinyağı ve İncir Mucizesi

Sizin de astımınız var mı? Öksürüğünüz geçmiyor mu? Zeytinyağı ve incir tarifimiz tam size göre. Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 adet kuru inciri sabah öğünlerinden önce tüketilmesi önerilmektedir. Bu şekilde bu kürün en az 6 ay boyunca devam ettirilmesi gerekmektedir. Hiç ara vermeden uygulan bu formül astım ve öksürük problemi olanlar için inanılmak bir tedavi yöntemidir. Mutlaka uygulanması tavsiye edilmektedir.

Zeytinyağı incir mucizesinin bir diğer faydası ise erkeklerde sperm artırıcı etkisinin olmasıdır. Yalnızca erkeklerde değil bu karışımın kadınlarda da doğurganlığı artırıcı etkisi vardır.

İncirin faydaları arasında bilindiği üzere mideyi çalıştırması, bağırsakları yumuşatması ve sinir sistemini olumlu etkilemesi bulunmaktadır. Bunların dışında incir ağacının dallarındaki süt sayesinde siğillerden de kurtulmanız mümkün…

Zeytinyağı İncir Kürü Nasıl Yapılır?

Öncelikle 2 adet inciri 1 gün öncesinden saf zeytinyağının içerisine koyuyoruz ve 1 gün bekletiyoruz. 1 gün sonrasında incirleri içerisinden çıkarın ve hemen tüketin. Ardından yeni incirlerinizi yediklerinizin yerine koyun ve tekrar 1 gün bekletin.

Bu kürün sağlıklı sonuçlar vermesini istiyorsanız mutlaka 6 ay boyunca düzenli bir şekilde uygulamanız gerekmektedir. Süre uzun geldiği için bu kür size zor gözükebilir fakat hazırlaması kolay olduğu için kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Yapılan bir başka araştırmada incir zeytinyağı mucizesi şu şekilde yer alıyor;

Kanseri İncir İle Tedavi Edebilirsiniz

Kuru inciri yıkadıktan sonra suyunu süzün. İncirleri küçük küçük doğrayıp alabildiği kadar kavanoza gerçek doğal zeytinyağı ile beraber doldurup ağzını kapatın. 3–5 gün beklettikten sonra sabah akşam yiyin. Allah’ın izniyle bu kür kanser dâhil bütün hastalıkların kökünü kurutur, o kadar şifalıdır.

Evet değerli okurlarımız bu yazımızdan sonra zeytinyağını ve kuru inciri tüketmeyi unutmayın. Siz değerli okurlarımız için hazırlamış olduğumuz yazımızı dostlarınızla paylaşır mısınız? Teşekkür ederiz. Hayırla kalınız.