Zayıflatan Maden Suyu Ayran Limon Karışımı

Bu kürün en önemli etkisi göbek çevresinde oluşan yağların yakımı nı hızlandırmasıdır. Göbek çevresindeki yağlarımız eriyince doğal olarak zayıflamış olacağız. Bu kür için gerekli olan malzemelerimiz ise Maden Suyu, ayran, limondur.  Bu muhteşem üçlüyü kullanarak kendinizi zayıflatın.

Metabolizma hızını artırarak göbek ve çevresindeki yağlardan 2 haftada kurtulabilirsiniz. Maden suyu, ayran ve limon ile hazırlayacağınız karışım sayesinde yağlarınızı yakın ve yaza formda girin.

Maden Suyu: İçerisinde çok zengin mineral kaynağı vardır. Bu mineraller hazmı kolaylaştırıyor ve metabolizma hızını artırıyor. Bu da zayıflamaya yardımcı oluyor.

Ayran: Tok tutucu özelliği sayesinde tok kalmanızı sağlıyor.

Limon: Vücuda enerji verecektir. Vücutta birikmiş yağları parçalayarak vücuttan atılmasını sağlar. Yağlanmayı önler ve yağ yakıcı, zayıflatıcı özelliği ile bilinir.

Bu kürümüzü deneyen insanların bu kürden memnun kaldıklarını belirtmektedirler. Bu kürümüz metabolizmayı hızlandırıyor ve yağ yakımını kolaylaştırıyor. 2 hafta boyunca düzenli olarak uygulandığı takdirde göbek ve bel bölgesindeki yağları yakıyor ve incelme sağlıyor.

Göbek Eriten Ve Zayıflatan Maden Suyu Limon Ayran Kürü Nasıl Hazırlanır?

İhtiyacımız Olan Malzemeler.

3 yemek kaşığı yarım yağlı veyahut light yoğurt

1 şişe maden suyu (200 ml)

Yarım limonun suyu

Hazırlanışı.

Öncelikle kabın içerisine 3 yemek kaşığı yoğurdu ekleyin. Ardından yarım limon suyunu yoğurda ilave edin. Son olarak 1 şişe maden suyunu yavaş bir şekilde karıştırarak karışıma ekleyin. Eğer hızlı bir şekilde maden suyunu dökerseniz köpürüp taşabilir. Maden suyunu da ekledikten sonra karışımımız hazır.

Maden Suyu Ayran Limon Kürü Nasıl Uygulanır?

Hazırladığınız bu kürü 2 hafta boyunca her gün kahvaltıdan yarım saat önce aç karnına ve gece yatmadan önce tüketebilirsiniz. Bu kürü uyguladığınız süreçte diyetle birlikte desteklerseniz en kısa sürede daha verimli sonuç alırsınız.

Bu kürün en önemli özelliği göbek yağlarını eriterek zayıflamaya katkı sağlaması. Bir diğer önemli faydası ise bağırsakları çalıştırması. Bağırsaklar verimli çalışırsa kilo vermenizde daha kolay olacaktır. Ayrıca yoğurt da cildinizin güzel bir görünüme kavuşmasını sağlar. 2 hafta sonrasında eğer küre devam etmek isterseniz 4-5 gün ara vermenizi tavsiye ederiz. Ara verilmediğinde kür etkisini azaltabilmektedir.

Değerli okurlarımız zayıflamak için kesin karar vermiş isek öncelikle bir doktorumuza başvurup zayıflamak istediğimizi söyleyelim. Doktorumuz ile görüşüp karar verdikten sonra bu kürümüzü uygulayabilirsiniz. Sizin sağlığınız bizim için çok değerlidir. Sağlıklı günler dileriz. Esen kalın.