Yumruğunuzu Nasıl Sıktığınızı Söyleyin, Size Kişiliğinizi Söyleyelim

Vücudumuz biz insanın kişiliğini gösteren organlarımızla kaplıdır. Yüzümüz, mimiklerimiz, hal ve hareketlerimiz bizim kişiliğimizi göstermektedir. Bunların yanında yumruğumuzu sıkış şeklimizde kişiliğimiz hakkında ipucu vermektedir. Yapılan araştırmalar sonucunda 3 farklı yumruk sıkma şekli olduğunu ve bunların da anlamlarını ortaya çıkarmıştır.

Siz Yumruğunuzu Nasıl Sıkıyorsunuz?

Değerli okurlarımız aşağıdaki yumruk sıkma şekillerinden siz hangisini yapıyorsunuz, nasıl yumruğunuzu sıkıyorsunuz? Sıktığınız şeklin açıklamışını siz değerli okurlarımızın beğenisine sunuyoruz.

  1. Yumruk Sıkma Şekli

 Sen gerçek bir fedakârsın

İnsanlara yardımcı olmayı çok seviyorsun. Ayrıca çok fedakâr bir kişiliğe sahipsin. Zor durumda kalsan bile, sana zarar geleceğini bilsen bile insanlara yardımdan geri kalmıyorsun. Yeniliğe çok acıksın ve deneyim sahibisin. Ayrıca çok cesaretli ve macera perestsin.

Çok iyi niyetlisin ve bu iyi niyetini kötüye kullanan insanlarla karşılaşabilirsin. Seni insanların olduğu gibi kabul etmesini istersin. Çok güçlü bir kişiliğe ve yapıya sahipsindir. Sana ihtiyacı olan insanları korursun ve korumaya devam edersin.

  1. Yumruk Sıkma Şekli

 Gerçekten yaratıcı birisin

Evde durmaktan ziyade dışarda gezmeyi çok seviyorsun. Sürekli dışarda olman insanların sana olan ilgisi artıyor. Arkadaşların tarafından çok zeki ve samimiyetli olduğun için seviliyorsun. Kendine çok güveniyorsun. Çok enerjik yapıya sahipsin ve çalışkan, hızlısın. Ancak başarısızlık korkusu seni önemli kararlar almaktan alıkoyuyor çünkü üzülmekten korkuyorsun.

Sık sık onay ve övgüye ihtiyaç duyuyorsun. Önemli olan, hiç kimse ne kadar iyi olduğunu söylemese bile kendine inanmaktan asla vazgeçmemek. Nereden bilebilirsin belki de etrafın başarını kıskanan insanlarla çevrelenmiştir.

  1. Yumruk Sıkma Şekli

 

 Sen inanılmaz derecede çekici birisin

Biraz içine kapanık ve utangaç bir yapıya sahipsin. Utangaç yapıya sahip olman özelliklerini tam olarak yansıtamamana nadan olmaktadır. Bu yüzden de birçok insan seni sessiz ve konuşmak istemeyen biri sanıyor. Düşünceli ve titizsin ama bazen kendinde kaygı yaratacak kadar çok kendine yükleniyorsun. Vizyon sahibi birisin ve hiçbir şeyin iç huzurunu bozmasını istemezsin.

Sana yakın insanlar senin yanında kendilerini çok rahat hissederler. Bazen, kolay ilişki kuramayacağım, yeni bir ekibe dahil olmayacağım veya herkesin sevdiği biri olamayacağım diye dayanılmaz bir üzüntüye kapılırsın. Bunun için bu kadar üzülmeye gerek yok, insanlara karşı biraz daha esnek ve arkadaş canlısı olursan daha önce yanına yaklaşmaya korkanlar anında yakınlaşacaktır.

Yazımızı sabırla okuduğumuz için teşekkür ederiz. Hayırla kalınız.