Yüksek Tansiyon ve Kolesterole Karşı En Etkili İlaç Evimizde

Yıllardır ilaç kullanıyor olmanıza rağmen kan şekerinizi ve kolesterol seviyenizi düşürmek her zaman zor oldu değil mi? Zamanla ilaçlar daha az işe yaramaya başlar. Çünkü vücudunuz devamlı aynı ilaca maruz kaldığında zamanla daha fazlasına ihtiyaç duymaya başlar.

Sizinle paylaşacağımız bu tarif ile evinizde, sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Kısa zaman sürecinde bağışıklık sisteminiz güçlenecek ve çeşitli sağlık sorunlarınızdan kurtulmuş olacaksınız. Vücudunuzun işlevi de iyileşeceğinden, sahip olduğunuz tansiyon, şeker ve kolesterol gibi hastalıklar da zamanla kaybolacak veya kontrol altına alınacaktır.

Tedavi İçin Tarifimiz Şöyle:

  • Öğütülmüş bir parça zencefil
  • Öğütülmüş bir diş sarımsak
  • 1 çay kaşığı limon suyu
  • 1 çay kaşığı bal
  • 1 çay kaşığı elma sirkesi

Hazırlanışı

Tüm malzemeleri güzelce karıştırıp 5 gün boyunca buzdolabında bekletin. 5. Günün sonunda kahvaltıdan ve akşam yemeğinden hemen önce tüketin. Günde 3 kereden fazla tüketmemenizi tavsiye ediyoruz. Sadece birinci haftanın sonunda etkilerini hissedeceksiniz.

Beslenmenizden ve yaşayışınızdan kaynaklanan sorunların çoğu düzelmeye başlayacak. Birde beslenmenizi biraz olsun düzeltir ve haftada 2 3 saati spor yapmaya ayırırsanız her şey kısa sürede yoluna girecektir.

Şifa olsun.