Vücudunuzdaki Yağları Eritmek İçin Chia ve Limon Suyunun Kullanımı

Kilolu olmak demek tüm hastalıklara davetiye çıkarmak demektir. Sağlıklı olmayı, fit görünmeyi kim istemez ki? Kilolu olmayı ise kimse istemez. Diyete başlayan, kilo verme sürecine girmiş ya da girmeyi isteyen kişiler, bir an önce kilo vermek ve bu diyet sürecinin bir an önce bitirmek isterler. Fakat uygulanan birçok diyet programından sonra vücudumuz, yaktığımız yağa karşı daha az hassas olduğu ve bu nedenle vücuttaki yağın atılmasının çok zorlaştığı yapılan araştırmalardan ortaya çıkmıştır.

Sadece nasıl göründüğümüz değil, aynı zamanda daha sağlıklı ve mutlu yaşamak istiyorsak, kilomuza dikkat etmeliyiz.

Aşağıda size iyi bir vücut ve sağlıklı bir hayat için harika bir tarif sunacağız. Bu tarif iki güçlü bileşenden oluşuyor: Chia tohumu ve limon suyu. Hepsi doğal ve organik besinlerdir.

Chia tohumlarında bol miktarda lif ve antioksidan bulunur. Antik çağlardan beri “süper gıda” olarak kabul edilen limon, lif ve antioksidanlar kadar bol ve mükemmel bir yağ yakıcıdır.

Chia ve Limon Suyu Tarifi:

Malzemelerimiz:

  • 1 yemek kaşığı Chia tohumu
  • 1 adet sıkılmış limon suyu
  • Bir buçuk bardak su

Hazırlanışı:

Öncelikle Chia tohumlarını bir saat boyunca biraz suyla birlikte bir kabın içine koyun ve bekletin. Bu şekilde lifleri çok daha iyi kullanılacaktır. Daha sonra, tohumları süzün ve bunları limon suyuyla ve suyla birlikte bir blendere koyun. Tüm malzemeleri güzelce karıştırın.

Nasıl Kullanılır:

  • Tam bir etki sağlamak için, bu tarifi 15 gün boyunca aç karnına sabahları tüketin.
  • Chia tohumları istenmeyen fazla kiloları eritmek için çok etkilidir. Kendinize inanın.
  • Denemeye hemen başlayabilirsiniz. Chia tohumlarınızı aktarlardan bulabilirsiniz.

Sağlıklı, kilosuz ve fit görünümlü bir hayat dileriz esen kalınız.