Sarkık Kollardan 2 Haftada Kurtulun!

Hem kadınlarda hem de erkeklerde sarkık kollar oldukça çirkin bir görünüme neden oluyor. Özellikle kadınların üst kolları sarkık bir yapıda olduğunda kolsuz elbiseleri giymek büyük bir problem halini alıyor.

Kollarınızı iyi bir şekle sokmanın en kolay yolu egzersiz yapmaya başlamaktan geçiyor. Bu yazımızda size açıklayacağımız egzersiz yöntemiyle 2 hafta içerisinde güzel sonuçlar almaya başlayacaksınız.

Buyurun Başlayalım!

İlk yapmanız gereken şey ayakta durmak. Hemen ardından kollarınızı yana açarak 30 saniye boyunca öne doğru daire şeklinde çevirmek.

Ardından aynı daireyi geriye doğru yapmak ve 30 saniye boyunca tekrarlamak.

Daha sonra kollarınız yine yana açık, fakat dirseklerden yukarı doğru kırın ve sanki uzun bir sopa tutuyormuş gibi kollarınızı başınızın üzerine kadar getirin ve indirin aynı işlemi 30 saniye boyunca tekrarlayın.

Başka bir hareketimiz kollarımız yine kırık ancak bu defa yukarı doğru değil de, göğsümüzün hizasında kollarımızı açıp kapatıyoruz. 30 saniye kadar tekrarlıyoruz.

Son hareketimiz ise kollarımızı dirsekten kırarak yüz hizamızda birleştiriyoruz ve yukarı doğru kaldırıp daha sonra indiriyoruz. 30 saniye kadar tekrarlıyoruz.

Daha başka bilgiler için aşağıda size sağladığımız adresten faydalanabilirsiniz.

Geçmiş olsun.