Sadece 3 Ayda 24 Kilo Verdiriyor!

Kilolarınızdan hemen kurtulmak ve bunu da alternatif yöntemlerle yapmak istiyorsanız bu gıda işte tam size göre. Hem alternatif yolla zayıflayacağınız hem de sıhhatinizden olmadan zarasız kilo verebileceğiniz bu besinin faydaları şaşırtıyor. Kolay bir yöntemle hazırlanan sarımsak kürüyle 3 ayda 24 kilo verebilirsiniz. Buyurun kilo vermenize yardım edecek çok tesirli kür tarifi.

Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu Nasıl Hazırlanır?

1 litre ev yapımı elma sirkesi, hazır kullanmamaya özen gösterin, 250 gram ezilmiş sarımsak, 2 litrelik cam kavanoz ve koyu renkli bez torba

Yapılışı

Organik sirkeyi iyice ezilmiş sarımsaklarla karıştırın ve cam kavanoza dökün. Sirkeli sarımsağın ağzını tam kapatın ve koyu renkli bez torba içinde, karanlık bir yerde 15 gün boyunca bekletin.

Nasıl Kullanılır?

15 gün bekledikten sonra turşunuz tüketime hazır hale gelir. Bundan sonra her öğünde yemek yemeden yarım saat önce 1 tatlı kaşığı için. Bu süreçte yediklerinize de dikkat etmeniz oldukça önemli. Karbonhidrat ölçüsünü eksiltmeye dikkat edin ve günlük planlarınıza en az 30 dakika yürüyüş ekleyebilirsiniz. Yağ yakmanızı hızlandıran bu kürle 3 ayda fazlalıklarınızdan kurtulmanız mümkün olacaktır.

Kimler Tüketmemeli?

Hamile kadınlar, emziren anneler, mide rahatsızlığı yaşayanlar ve tansiyon hastası olanlar bu kürden tüketmemeleri tavsiye olunur.

 

Tavsiye bizden şifa Allah dan.