Saçlarınızı Kahve İle Boyayın

Yurt içinde ve yurt dışında konunun uzmanları tarafında saç boyalarının üzerinde yaptıkları araştırmalarda saç boyalarının ciddi bir risk içerdiği tespit edilmiştir. Hatta saç boyası meme kanserini tetiklediği, yapılan araştırmalarda ortaya çıkmıştır.

Saç boyası önce, meme, mesane, yumurtalık tümörleri, beyin ve lösemi kanseri olmak üzere bu tür kanserlerle bağlantılı olduğu görülmüştür. Bazen ise direkt ölümlere dahi neden olabilmektedir. Güzellik adına bu kadar riske girmeye gerek olmadığını düşünüyoruz. Siz değerli okurlarımız için kahve ile doğal saç boyasının yapılışını paylaşmak istiyoruz.

Kendinize sade Türk kahvesi hazırlayın ve soğumasını bekleyiniz. Soğuduktan sonra 1 su bardağı kahve telvesi ile saç kremini karıştırınız. Bu karışımı saçınıza uygulayınız ve 1 saat bekletiniz. 1 saat sonunda 1 su bardağı kahve ile sonrada sirkeli su ile durulayınız.

Bu karışımla saçınız koyu kahve renkli, parlak ve bu karışım sayesinde saçlarınız daha çabuk uzayacaktır.

Denemekte yarar vardır. Vücudumuza kimyasal madde almaya gerek yok değerli okurlarımız. Bizi yaratan en mükemmel şekilde yaratmıştır. Varsın saçlarımız beyazlasın. Yaşlanmaya karşı duramayız. Zamanı durduramıyoruz. Sizi seven beğenen böyle beğensin. Allah sağlık sıhhat versin değerli okurlarımız. Allaha emanet olun.