Saçlarınız Dökülüyor Ve İnce Bir Yapıya Sahipse…

Değerli okurlarımız sizin de saçlarınızda dökülme varsa ya da saçlarınız teli ince ise sizde mutlaka ısırgan otunu denemelisiniz. Peki bu ısırgan otu ne işe yarıyor, bu sorunuzu duyar gibiyim. Isırgan otunu düzenli olarak kullandığınızda saçlarınız dökülmesi durmaktadır. En az bir hafta deneyin ve saç dökülmesinin durduğunu gözlerinizle görün. Isırgan otu suyunu düzenli olarak 1 ay kullandığınızda eğer seç kökleriniz ölmemiş ise rabbimizin izniyle saçlarınız tekrardan çıkacaktır. Dökülen saçlarınız yeniden çıkacaktır. Ayrıca saç telleriniz ince ise saç telleriniz alttan geldikçe daha kalın bir şekilde gelecektir. Isırgan otu suyunu saçlarımız için kullandığımızda saçlarımızda, saç dökülmelerimiz duracak, saç tellerimiz kalınlaşacak ve güçlenecektir. Saçlarımız hacim kazanacak ve saçlarımızda kepek varsa kepeklerden kurtulacağız.

Isırgan Otu Kürü Hazırlama

Isırgan Otu Kürümüz İçin Gerekli Malzemelerimiz

3-4 Adet sapları ile beraber ısırgan otu

1 su bardağı kaynar su

1 adet kap

Hazırlanışı. Kürümüz için öncelikle ellerimize eldiven takın. Eğer eldiven takmaz iseniz elleriniz ısırgan otu yakacaktır. Isırgan otu yaprakları ve sapını 3 ya da 4 eşit parçaya bölüp, kap içerisine koyalım. Üzerine 1 bardak sıcak suyumuzu ekleyelim ve kısık ateşte 5 dakika kaynatalım. Kaynama işi bitince kabımızı ocaktan alarak 10 dakika demlendirelim. Isırganın suyunu süzelim ve bu suyu saçlarımızın diplerine masaj yaparak iyice sürelim. Saçlarımızda bir müddet kaldıktan sonra saçlarımızı banyoda durulayıp kurulayabilirsiniz.

İnşallah saçlarınızı dökülmesi duracaktır. Değerli okurlarımız yazımızı paylaşarak tanıdık ya da tanımadık birçok insanın bilinçlenmesine vesile olabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz. Hayırla kalınız.