Sabahları 1 Bardak İçin, Bağırsaklarınız Zehirden Kurtulsun

Bağırsaklarımızda bulunan toksun maddelerden ve zehirli maddelerden arındırmak için siz değerli organik zamanı okurlarımız için bir karışım tarifi vereceğiz. Bu karışımı zayıf veya kilolu herkes için yapmasını öneririz. Ben zayıf insanım bende olmaz gibi bir hisse kapılmayın. Kilolu veya zayıf tüm okurlarımız yapabilir. Keyifli okumalar ve sağlıklı günler dileriz.

Bazı insanların bağırsaklarında toksin madde daha fazla olabilmektedir. Örnek vermek gerekirse herhangi bir alerjiye sahip insanlarda, aşırı stresli kişilerde veya kilolu kişilerde daha fazla olabilir. Bağırsaklarımızdaki toksinlerden kurtulmak için en önce yapmamız gereken sağlıklı ve doğal beslenmek olmalı. Bunun yanında siz değerli organik zamanı okurlarımız için sunacağımız karışımda tüketildiğinde bağırsaklarımızdaki toksinlerden inşallah kurtulmuş olacağız. Tabiki bu bir süreç ve yaklaşık 3 hafta sürmektedir.

Yukarda da belirttiğimiz üzeri öncelikle beslenme şeklimizi değiştirmemiz gerekmektedir. Sağlık ve doğal beslenmeye bir an önce başlamalıyız. Paket içerisine giren gıda maddelerini tüketmemeliyiz. Kola gibi asitli içeceklerden uzak durmalıyız. Tabiki doğal maden suları hariç.

Bağırsakta atık birikimi vücutta çeşitli dengesizliklere neden olabilir. Dahası, bir dizi sağlık ve kilo probleminin altta yatan nedeni olabilir.

Bu Tarifimiz İçin İhtiyacımız Olan Malzemelerimiz

1 çorba kaşığı elma sirkesi
2 çorba kaşığı doğal limon suyu

1 yemek kaşığı zencefil
1 miktar deniz tuzu

1 bardak içme suyu
öncelikle bir bardak suyumuzu kaynatıp içine deniz tuzunu ekleyin ve iyice karıştırın. Ardından, zencefili, limon ve elma sirkesini ekleyin ve iyice karıştırın. Kahvaltıdan önce her sabah aç karnına bir bardak içiyoruz.

Bu içecek elma sirkesi ve limonda olan antioksidanlar açısından zengin, bağışıklık sistemini güçlendirmek ve temizlemek için birebirdir. Tehlikeli zehirleri vücuttan atıp enfeksiyon lar la ve hastalıklarla mücadele edecek, güçlü mineraller ve vitaminlerce zengindir.