Pürüzsüz Bir Cilde 3 Gün Gibi Kısa Sürede Ulaşabilirsiniz

Pürüzsüz Bir Cilde 3 Gün Gibi Kısa Sürede Ulaşabilirsiniz

Cildinizin sağlıklı olması ve pürüzsüzlük için nefes alabilmesi şarttır. Vücudumuzda ki  gözeneklerimiz gözle görülemeyecek kadar küçüktür ancak yaşımız ilerledikçe ve derimiz yıprandıkça gözeneklerimiz genişler ve hem siyah nokta oluşumlarına sebep olur hem de kötü bir görünüme neden olur.

Büyümüş ve Genişlemiş gözeneklerden kurtulmanın en kolay yolunun çok para ödeyerek çok pahalı krem olduğunu düşünmeyin. Aslında tamamen doğal malzemeler kullanarak cildinizi taze ve pürüzsüz tutmanız oldukça kolay. Bu içeriğimizde size anlatacağımız yöntemler sayesinde, cildinizi gençleştirebilecek ve her zaman herkesin  arzuladığı görünüme kavuşacaksınız.

Aloe vera bitkisinin içindeki şeffaf jeli akşam vakti yüzünüze uygulayın ve bu jel sabaha kadar yüzümüzde kalsın. Sabah kalktığımızda yüzümüzü ılık suyla durulayın. Böylece cildiniz nemlenecek ve zamanla gözenekler küçülecektir.

Elma sirkesi ile cilt renginizi açabilirsiniz. 1 yemek kaşığı sirke ile 5 yemek kaşığı suyu bir sprey şişesine koyun ve yüzünüze püskürtün ve kurumaya bırakın. Kuruduktan sonra nemlendirici kreminizi yüzünüze uygulayın. Cildinizin pH dengesi düzelecek ve daha sağlıklı hale gelecektir.

Yumurta beyazından yapacağınız bir maske ile cildinizi sıkılaştırabilir ve gencecik bir yüze sahip olabilirsiniz.

Malzemeler

  • 1 yumurta beyazı,
  • 2 yemek kaşığı yulaf ezmesi,
  • 2 yemek kaşığı limon suyu

Hazırlanışı

Tüm malzemeleri bir kaba koyuyoruz ve iyice karıştırıyoruz. Karıştırma işlemi bitince yüzünüze uygulayın. 1 saat sonra soğuk su ile yıkayın ve her gün uygulamayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.