Pirinçle 2 Ayda 14 Kilo Nasıl Verilir?

Yaz aylarının son günlerine girerken, hatta son bahara girdiğimiz bugünlerde kendimizi kışa hazırlamak için şimdiden diyet yapmak ya da kilo vermek zorunda hissediyoruz. Aslında hepimiz aynı derde sahibiz. Gün içinde sürekli acıkıyoruz ve diyete sadık kalmamız oldukça zorlaşmaktadır. Özellikle günümüzde yediğimiz her şeyin hormonlu ve doğal yapısının bozulmasından dolayı biz insanlar çok çubuk kilo almaktayız.
Bu konumuzda organik zamanı olarak siz değerli okurlarımıza, günde sadece ama sadece bir adet pirinç yutarak kendinizi nasıl tok tutacağınızı söyleyeceğiz ve bu yöntem sayesinde siz de gün içinde yemek yeme isteğinizi bastırabilecek ve kalori almadan sağlıklı bir şekilde kilo verebileceksiniz.

Bunun için yapmamız gereken sabah kalktığımızda bir adet pirinci su yardımıyla yutmak. Evet, yanlış duymadınız bir adet pirinç tanesi gün boyunca bizi nasıl tok tutar diye içinizden düşünüyor olmalısınız. Şunu tüm samimiyetimizle söylemeliyim ki ilk başta biz de böyle düşünmüştük ta ki kullanıcı yorumlarını okuyana kadar.

Programımız şöyle işliyor. İlk gün sabah uyanıp bir adet pirinç tanesini yutuyoruz. Otuz gün boyunca yani toplamda bir ay her sabah kalktığımızda bir önceki gün yuttuğumuzdan bir adet fazla pirinç tanesi yutarak devam ediyoruz.

30 günün sonuna ulaştığımızda her gün bir önceki günden bir adet az pirinç tanesini mideye indiriyoruz ve ardından mutlaka ılık bir bardak su içmeyi unutmuyoruz.

İki ay sonunda arzuladığınız kiloya ulaşmış olacaksınız. Bu diyeti uygularken yemek porsiyonlarınızın kendiliğinden küçülmeye başladığını ve gün içinde kendinizi tok hissettiğinizi göreceksiniz. 60 günün sonunda 8 – 14 kilo arası kilo vermeyi başaranlar olduğunu da belirtmek zorundayız. Deneyin ve sonuçları kendi gözlerinizle görün.
Sağlıcakla ve istediğiniz kiloda olmanız ve kalmanız dileğiyle esen kalınız.