Ne İşe Yaradığını Öğrenince Sizde Fırına Limon Koymaya Başlayacaksınız!

Ne İşe Yaradığını Öğrenince Sizde Fırına Limon Koymaya Başlayacaksınız!

Limonu yarıya kesip gece boyunca fırının içinde bırakmak kulağa değişik gelebilir. Fakat arkasında yatan nedeni öğrenince siz de hemen aynısını yapacaksınız.

Tek İhtiyacınız Olan Şey İse Bir Tane Limon Ve Fırın

Meyve sineği olarak bilinen sirke sineklerinden rahatsız iseniz sizler için çok basit ve etkili bir tarifimiz var. Tek ihtiyacınız olan şey ise bir tane limon ve fırın. İşte sizleri meyve sineklerinden kurtaracak harika yöntem…

Nasıl Hazırlanır?

Evinizi meyve sineklerinden temizleyecek özel yöntem için gerekli olan şeyler bir adet limon ve bir fırın. Limonu ortadan ikiye bölün ve fırının içine bırakın. Fırının kapağını açık bırakın ve rahatça uyuyun.

Tüm Gece Bekletin

Bu basit yöntemde dikkat etmeniz gereken tek şey limonu bütün gece daha önceden ısıtılmış fırın içinde bekletmeniz. Ancak yatmadan önce fırını kapatmayı sakın unutmayın. Sabah uyandığınızda ısınmış limonun kokusuna gelen sineklerin fırının içinde toplandığını göreceksiniz.

Meyve Sineklerinden Kurtulun

Evinizi meyve sineklerinden kurtarmak için yapmanız gereken son şey ise fırının içini temizlemek. Limon üzerinde biriken sinekleri limon ile birlikte dışarı uygun bir yere atarak sineklerden kurtulabilirsiniz. Eviniz bu yöntem ile hem sineklerden kurtulacak hem de tertemiz kokacaktır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.