Migren Ağrısından 3 Dakikada Kurtulun

Migren ağrınız başladığında ilk yaptığınız şeyin ilacınızı kullanmak olduğunu düşünüyoruz. Evet haksız da değilsiniz. En iyi bildiğiniz yola başvurmanız oldukça akıllıca bir seçimdir.

Ancak, size kimyasal ilaçlar yerine daha doğal ve hem de etkili bir yol olduğunu söylesek ne derdiniz?

Zamanla kullandığınız migren ilacının artık size yetersiz geldiğini ve sürekli daha fazla almaya başladığınızı fark etmişsinizdir. Migren ağrının dayanılmaz olduğunu ve hayatınızı ne kadar zora soktuğunu biliyoruz.

Bu sebeple size hem doğal hem de bilinen en etkili yolu bu içeriğimizde anlatıyoruz. İlginizi çekti değil mi? Hadi bir göz atalım!

Malzemeler

  • Himalaya tuzu
  • 2 limon

Hazırlanışı

Limonların suyunu sıkın ve 2 yemek kaşığı himalaya tuzunu içine ekleyin. Akabinde limonların kabuklarını da öğütün ve içine ekleyin. Üzerine bir bardak su katın ve karışımı için. 3 dakikada ağrınız geçecektir.

Bu tarif ile baş ağrınız geçecek, bağışıklık sisteminiz güçlenecek ve vücudunuzdaki mutluluk hormonu salgılanması bir miktar artacaktır. Ayrıca vücudunuzun pH dengesi de sağlanacaktır. Eğer tansiyon hastasıysanız, bu yöntemi denemeden doktorunuza danışmanızı öneririz.