Limon Otu Özü Kanser Hücrelerini Öldürüyor

Limon otu özü adından da anlaşılacağı üzere bir turunçgiller türüdür. Yemeklerde de kullanım alanına sahip olan bu öz aynı zamanda birçok temizlik malzemesinde de mevcut. Ancak yapılan araştırmalarda limon otu özününün kanser hücrelerini öldürdüğü görülmüştür.

Kanserin yanı sıra; parazit, mantar, bakteri ve virüslere karşı da direnç gösterdiği de kanıtlandı. İlaç sektörünün bize dayattığı yarı etkili kimyasalların yerine doğaya dönerek sağlıklı bir yaşam sürmemiz mümkün!

Limon otunun ister çayını yaparak ister yağını satın alarak dilediğiniz formunda tüketebilirsiniz. Çay yapmak için aktarlardan ve marketlerden satın alabilirsiniz. Tadı limon kadar ekşi değildir ve içine bir kaşık da bal ekleyerek gayet lezzetli bir içecek elde edersiniz. Hem sindiriminize yardımcı olur hem de hastalıklar savaşır. Yağ formunda tüketmek istiyorsanız eczacınıza danışın.

Ayrıca, uykunuzu düzenlemek ve stresinizi azaltmak için de uykudan önce bir bardak limon otu çayı tüketerek bebek gibi uyuyabilirsiniz.
Limon otunun en etkili olduğu kanser türleri arasında; yumurtalık, rahim, karaciğer, kemik, prostat, göğüs ve cilt kanserleri yer alıyor.

Doktorunuza danışarak doğal ürünler kullanabilirsiniz. İlaçlar gibi yan etkileri olmayacaktır. Tüketim konusunda lütfen aşırıya kaçmayalım.