Kısırlığa İyi Gelen O Muhteşem Bitki!

Kısırlığa İyi Gelen O Muhteşem Bitki!

Çocuk sahibi olmak dünyanın en sorumluluk isteyen işlerinden olup ama aynı zamanda da en güzel hissettiren duygularından biridir. Ne yazık ki her zaman işler beklediğimiz şekilde ilerlemiyor ve farklı çareler aramak durumunda kalabiliyoruz.

Modern tıp bu konuda oldukça gelişmiş olsa da fiyatları oldukça kabarık olabiliyor.

Diğer yandan Yaradan bize nimetlerini sunmaktan hiçbir zaman vazgeçmiyor ve doğurganlığı arttırmasıyla bilinen Meryem ana otunu şifa olarak karşımıza çıkartıyor.

Bu otun içeriğinde oldukça yüksek oranda östrojen hormonu bulunur. Kan akışını hızlandırarak spermin yumurtalıklara ulaşmasını hızlandırır. Eşinizle beraber kullandığınızda da sperm kalitesini de arttırdığından şansınız oldukça yükselecektir. Doğum yaparken de kolaylık sağladığı bilinmektedir.

Nasıl Kullanılır?

Su dolu bir sürahiye Meryem ana otunu atarak bir gün bekletin akabinde eşinizle siz en az birer bardak tüketin. Bu işleme devam ederseniz şansınızı oldukça yükseltmiş olursunuz.

Dikkatli olmanız gereken bir konu belirtelim; yumurtlama döneminden 1 – 2 gün öncesinde ve yumurtlamanın devam ettiği 1 – 2 gün içerisinde tüketilmemesi tavsiye olunur.

Aktarlarda kolaylıkla bulabilirsiniz ve anlattığımız şekilde uyarılarımızı da dikkate alarak rahatlıkla tüketebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Eray dedi ki:

    Rabbim biz kullarına doğadan sunduğu sonsuz nimetlere nasıl şükretmeyelim