Kemik Kıkırdağı Ve Tendonları Hasar Görmüştü Ve Bu doğal İlaçla 7 Gün İçinde Acılarına Son Verdi

Nerede bir ağrımız olsa tüm vücudumuz bu ağrıdan etkilenmektedir. Ayağımız ağrısa tüm canımız ayağımızda olur. Kalbimiz ağrısa tüm vücudumuzla bu ağrıya hissederiz. Organik zamanı olarak bugün sizlere kemik ve eklem ağrıları konusuna değineceğiz. Kemiklerimiz ve eklemlerimiz, zaman içinde en çok aşınma ve yıpranmayı gösteren vücut parçalarıdır. Yürürken, merdiven çıkarken veya soğukta dışarıda olmak gibi basit şeyler bile dizlerde büyük bir acıya neden olabilmektedir.

Bu, tedavi edebileceğiniz bir şey değil fakat şans eseri, bağ dokularınızı yeniden canlandıracak ve bitmeyen ağrıyı rahatlatacak doğal bir çare var.

Kemiklerdeki Acıyı 7 Gün İçinde Yok Eden Karışım

Evet yanlış duymadınız, acınızı hafifletecek ve yok edecek yöntemimiz için kullanacağımız ana malzememiz badem sütüdür. Badem sütü kalsiyum bakımından oldukça zengindir. Zamanla, dizlerimiz ve vücudumuzdaki diğer eklemler esnekliklerini kaybeder ve bu da bitmeyen pek çok acıyla sonuçlanır.

Karışım İçin Malzemelerimiz

* 200 gr. Badem sütü

* 30 gram kurutulmuş papaya ( taze meyvesini bulan 140 gram kullanacak)

* 1 muz

* 1 tatlı kaşığı Bal

* istediğiniz kadar buz

Karışım Tarifi

Başlamadan önce, muz ve papaya ’nın fazla olgunlaşmadığından emin olun.

Önce muzu ve papayı soyun, sonra küçük parçalara kesin ve diğer maddeler boyunca bir blendıraya koyun.

Pürüzsüz bir doku elde edilinceye kadar karıştırın ve sonunda bal ve buz ilave edin.

Karışım Kullanımı

Haftada 3 kere kahvaltı yerine bir bardak karışımı tüketin. Sadece bir haftada daha iyi hissedeceksiniz! Badem sütü, kalsiyum bitkisi ve omega-3 yağ asitleri açısından zengindir; papaya ise vücudunuzu toksinleri temizleyebilir. Düzgün vücuttaki krampları ve hasar görmüş dokuları onarmaya çalışacak A, B6 ve C vitaminleri de içerir.

Güne bu harika karışımla başlayın ve tüm kemik ve diz sorunlarınızın sona erdirileceğine söz veriyoruz. Bir hafta sonra kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve ağrıdan bir kerede kurtulacaksınız!