Kemik Erimesini Bu Sebze İle Durdurabilirsiniz

Merhaba değerli okurlarımız, vücudumuz zamanla yada yaşlandıkça kemik yapımız zayıflar ve erimeyi başlar. Mucizevi sebzemiz brokoli sayesinde bu sıkıntımızdan kurtulabilirsiniz. İnsanda kemik erimesi başladığı zaman ne gibi değişiklikler olur, öncelikle buna değinelim.

İnsan vücudunda kemik erimesi başladığı zaman kemikler zayıflar, kemiklerdeki kalsiyum miktarı azalır, kemikler sertliğini kaybeder ve zayıf ve süngerimsi bir hal alır. Kemiklerimiz zayıflayınca ve erime başlayınca kemiklerimiz kolayca kırılabilir.

Kemik erimesinin durduracak bir yöntemi değerli hocamız hocaların hocası İbrahim SARAÇOĞLU bir kür hazırladı ve bu kürü siz değerli organik zamanı okurlarımızın beğenisine sunuyoruz.

Brokoli Kürü Hazırlama

Kürümüz için gerekli malzemelerimiz

1 litre su

250 gram brokoli

Hazırlanışı.
Brokoliyi güzelce yıkayın. Bir litre kadar suyu kaynatın. Kaynamakta olan suyun içine 250 gram brokoli atın. Hafif ateşte en fazla 4-5 dakika haşlayın.

Ilıdıktan sonra suyunu süzün ve bu suyu sabah, öğle, akşam aç karnına için. Brokoli suyunu içtikten sonra yirmi dakika hiçbir şey yemeyin ve içmeyiniz. Sadece su içebilirsiniz.

Brokoli Kürü Nasıl Uygulanacak?

Küre 7 gün devam ediniz. Her yedi günlük uygulamanın sonunda üç gün ara veriniz. Toplam uygulama zamanı yirmi bir gün olacaktır

7 gün kür + 3 gün ara + 7 gün kür + 3 gün ara + 7 gün kür

Değerli okurlarımız yakın çevremizde kemik erimesi olan varsa bu kürümüzü onlarla paylaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Hayırla kalınız.