Karaciğerinizi Bu Yöntemle İlk Günkü Gibi Tertemiz Yapın

Vücudumuzdaki bazı organlar milyonlarca yıllık gelişim süresince ve beslenme düzenimizin değişmesiyle sadece yer kaplayan keseciklere dönüştüler. Bildiğiniz üzere bir çok organımız hayati işlevleri yerine getirir ve onlarsız hayatta kalabilmemiz ancak makinelere bağlı kalarak mümkün olur.

Ancak bir organ daha var ki makineye bağlı kalarak bile yaşamak imkanı yoktur. Evet aynen karaciğerden bahsediyoruz.

Kan fabrikası gibi çalışan, bir diğer yandan da temizliğinden sorumlu olan karaciğerimizi yorduğumuz zaman yağlanır ve işlevini eskisi gibi yerine getirememeye başlar. Daha sonra sorunların çıkması vazgeçilmez olacaktır. Vücudunuzdan toksinlerin atılmasında büyük bir rolü olan karaciğer, sindirim sisteminde de bir o kadar önemli roller üstlenir.

Sağlıklı bir karaciğere sahip olduğunuzda, tüm vücut sağlığınıza etkisi vardır. Gücünüz artar, enerjiniz yüksek olur, kendinizi daha iyi görür ve daha iyi hissedersiniz. Size vereceğimiz bu tarifi her gün düzenli olarak uygularsanız birkaç gün içerisinde karaciğerinizi yenilenmiş gibi hissedeceksiniz.

Evet tek yapmanız gereken bir yemek kaşığı zeytinyağı ile bir yemek kaşığı  limon suyunu birbirine karıştırıp sabahları aç karnına içmek. Bu iş sadece bu kadar.

Bu iki malzemeli tarif sayesinde karaciğeriniz temizlenecek eski sağlığınıza ve formunuza kavuşmuş olacaksınız. Unutulmamalı ki, normalde bu gıdaları tüketseniz bile, ikisi beraber ve doğru zamanda tüketilmediklerinde etkisiz olacaklardır yada beklenen etki görülmeyecektir. Tavsiye bizden şifa Allah’ dan

Geçmiş olsun!