Kansere Karşı Kemoterapiden Daha Güçlü Mucizevi Limon

Eğer ki çevrenizde kanserli bir tanıdığınız varsa mutlaka bu yiyeceğimizle tanıştırın. Bu yiyeceğimiz kış aylarının baş tadı tam bir c vitamini deposudur. Salataların ve balığın yanında mükemmel giden, lezzet katanı tanımışsınızdır. Evet değerli dostlar limon dan bahsediyoruz.
Yurt dışı8nda yapılan bir araştırmada limonun kanser hücrelerini öldürdüğü tespit edilmiştir. Yine aynı şekilde limon kemoterapiden çok daha etkili olduğu tespit edilmiştir. Peki, kemoterapiden daha etkili olan limon u neden biz bilmiyoruz. Kanser e etki eden kanserli hücreleri öldüren limonu bilmememizin nedeni ilaç şirketlerinin ilaç satmasıdır.

Çünkü bazı laboratuvarlarda üretilen sentetik ilaçlarla birileri çok büyük kârlar elde edilmektedir.
Limon hem tat olarak güzel hem de kemoterapi gibi yan etkileri bulunmamaktadır.
Bu meyveyi farklı şekillerde yiyebilirsiniz: posasını yiyebilir! , suyunu sıkabilir, içecekler hazırlayabilir, şerbetler ve tatlılar yapabilirsiniz. Birçok erdemleriyle tanınır, ama en ilginç olanı tümör ve kistler üzerine olanıdır. Bu bitki her tür kanser tipine karsı kanıtlanmış bir çaredir.
İnşallah sizler kanser olmaz ve sağ salim yaşarsınız. Sizlere sağlıklı günler dileriz değerli okurlarımız. Yakınlarınızda kanserli hastalar varsa limon tüketmesini tavsiye edebilirsiniz. Allah’ın izniyle şifa bulur. Saygılarımızla. Hayırla kalınız.