Kadınlarda Kistler ve Tümörlere Karşı Doğal İlaç

Merhabalar değerli organik zamanın bayan okuyucuları. Bugünkü yazımız tam size göre ve sizin için hazırladık. Özellikle bayanlarda oluşan kist ve miyomlara karşı çok etkili bir karışım bulunmaktadır. Bu karışım için sadece 2 adet malzemeye ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu mucize karışım için gerekli olan ilk bitkimiz Kaya Koruğu dur.

Bu bitkiyi zararlılardan, böceklerden ve tırtıllardan korumak için, diğer bitkilerle birlikte yetiştirilmesi gerekiyor.

Bu bitkinin Latince ”adı yaşamak” tır. Özellikle kist tedavisi için ve vücuda fibroid(rahimde gelişen düz kas hücreleri ve fibroz bağ dokudan oluşan kanserli olmayan, sert ve toplu tümörlerdir.) saldırıya geçince, kalkan olması için vücuda besin sağlar.

Diğer malzememiz ise baldır. Doğal ve organik bal. İçerisinde glikoz bulunmaması gerekmektedir.

Karışım İçin Malzemelerimiz

300 gram kaya koruğu
500 gram organik doğal bal

Hazırlanışı

Önce, Kaya koruğu’ nun yapraklarını kesin ve iyice temizleyin. Daha sonra bal ekleyin. Malzemeler tamamen ıslanıncaya kadar 2-3 gün bekletin.
Kullanım:
Sabahları, aç karnına 1 yemek kaşığı kullanın. 1 yemek kaşığı kullandıktan sonra 2 saat içinde de bir şey tüketmeyin. Sadece su tüketin.

Bu ilaç gibi karışım metabolizmayı uyarır ve toksinleri vücuttan temizler. Kış aylarında diğer aylara göre daha çok zararlı madde birikir. Bunun nedeni kış aylarında fiziksel aktivite eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak, detoks yapan besinler ve doğal ilaçlar son derece önemli.

Bu karışım yumurtalık kistleri, rahim tedavisinde son derece etkilidir. Siz değerli okurlarımıza sağlıklı mutlu günler dileriz.