Kadınlar Artık Kulak Memelerine De Dolgu Yaptırıyor!

Evet, yanlış duymadınız. Dudak, göğüs derken sıra geldi kulak dolgusuna. Kadınlar artık yaklaşık 3 bin TL’ye mal olan kulak dolgularına rağbet gösteriyor.

Cilt bakımı, yaşlanma karşıtı ve güzellik bakımı gibi konulara ilgi gösteren çoğu kişi artık Hyaluron’u biliyor. Bu ürünün amacı ise  aslında cildi germek ve kırışıksız hale getirmektir.

Cilt bakımında yeni trend olan Hyalüronik Asit, vücudumuzda tüm bağ dokusunda eklemlerde ve ciltte doğal olarak yer alan glukozaminoglikan denilen amino asit içeren polisakkarit formunda bileşenler arasında yer alıyor. Bu bileşenler bağ dokusuna esneklik, sağlamlık ve nem kazandırıyor.

Bununla birlikte bu dolgu maddeleri artık kulak memelerinde de kullanılmaya başlandı. Tıpkı dudak dolgusu, meme dolgusu gibi kulak memesine uygulanan bu ürünü kadınlar pahalıya mal olsa da tercih etmeye başladı. Bu yöntem kullanıldığında  sarkık duran kulak memeleri tekrar eski dolgunluğuna  kavuşuyor, kulaktaki kırışıklıklar yok ediliyor.

Kulak Memesi De Yaşlanır

Kulaklarımıza genellikle bakım yapmayız. Yüz kısmımızla genellikle ilgileniriz. Kulaklarımız biraz geri planda kalmaktadır. Kulaklarımız örneğin, düzenli olarak ağır küpeler takmak suretiyle aşınabilirler. Hyaluron dolgular kulakları dolgunlaştırıyor. Yaklaşık 20 dakikalık bir işlem sonunda kulak memeleri keskin ve dolgun bir görünüme kavuşmaktadır.