İstenmeyen Tüylerden 15 Dakikada Tamamen Kurtulun

Kadınların hayatı şimdiki toplumlarda hiç de kolay değildir. Toplumun dayattığı güzellik standartları kazançlarının büyük bir kısmını harcamalarına ve beklentileri karşılamak zorunda kalmalarına sebep oluyor.

Mevsim değişikliği ve havaların ısınmasıyla değişen kıyafet seçimleri haliyle yeni masraflar çıkarıyor.

Bu içeriğimizde sizlere istenmeyen tüylerden kurtulmak için sadece doğal yöntemlerin yeterli olduğunu ve kozmetik ürünlere yüzlerce lira para sarf etmenize gerek olmadığını anlatacağız.

Bilinen en etkili yöntemlerden biri lazer epilasyon ancak aylarca süren seanslar ve cildinizin devamlı kızarık olması bu yöntemi daha az çekici hale getiriyor.

Yazımızda sizinle paylaşmak istemiş olduğumuz yöntemin herhangi bir yan etkisi yoktur ve tüm istenmeyen tüylerinizi ortadan kaldırmayı garanti ediyor. Tüylerinizden kurtarmanın yanında, cildinizi daha sağlıklı, parlak ve yumuşak hale getirecektir.

Bu harika yöntem için ihtiyacınız olan malzemeler

  • 2 yemek kaşığı bal
  • 1 yemek kaşığı yulaf ezmesi
  • 2 yemek kaşığı limon suyu

Hazırlanışı ve Uygulanışı

Yulaf ezmesini ezerek toz haline getirin ve diğer malzemeleri karıştırarak koyu bir macun oluşturun. Ardından tüylerden kurtulmak istediğiniz kısma sürün ve 15 dakika kadar bekletin.

Akabinde sıcak suyla durulayın ve ardından cildinize nemlendirici uygulayın. Haftada 2 – 3 kez uygulayın ve 1 ay boyunca devam edin. Bir ay boyunca devam ettiğiniz takdirde tüylerinizin azaldığını ve kısmen kaybolduğunu göreceksiniz.