Güzellik Salonunu Evinize Getirin Ve Tırnak Bakımı Yapın

Güzellik Salonunu Evinize Getirin Ve Tırnak Bakımı Yapın

Büyüklerimiz, sevdiklerimiz bize herhangi bir konuda tavsiyede bulunduğunda, herhangi bir kimyasal yöntem önermezler. Her tavsiyeleri kendi büyüklerinin onlara önerdiğinin aynısı olup tamamen doğal malzemelerden oluşur ve güzelliğimize güzellik katar.

Bunun yanında daha sağlıklı bir hayat sürmemizi sağlar. Bize tavsiye ettikleri malzemelerin içeriğinde genellikle karbonat bulunur. Ev temizliğinden tutun güzellik tavsiyelerine kadar geniş bir ağın içerisinde karbonat sıkça kullanılır ve sonuçları genelde tatmin edicidir.

Bugünkü yazımızda sizlere Karbonatla tırnaklarınızı nasıl güzellik salonundan çıkmışsınız gibi yapacağınızı anlatan bir paylaşım yapacağız.

Tırnaklarınızın yeni görüntüsüne baktığınızda bunca zaman neden boş yere para harcadım diye üzülecek ve bu yöntemi tüm sevdiklerinizle paylaşacaksınız.

İşte mucize tarifimiz için malzemeler

  • 3 yemek kaşığı karbonat
  • 1 çay kaşığı tuz
  • Nane yağı
  • Su ve eski bir fırça

Uygulanışı

Tüm malzemeleri karıştırıyoruz ve fırça yardımıyla tırnaklarımıza sürüyoruz. 20 dakika sonra durulamaya geçiyoruz. Karbonatlı bu tarif ile tırnaklarınızda herhangi bir mantar oluşumu varsa o da yok olacak ve tırnaklarınız daha sağlıklı, parlak bir görünüme kavuşacaktır. Kırılma veya sertleşme gibi sorunlar var ise onlar da iyi olacaktır.

Karbonatın Diğer Kullanım Alanları

Gargara yaparak dişlerinizi beyazlatabilirsiniz ve ağız kokusundan da kurtulmuş olursunuz.

Su ile karıştırdığınız karbonatı kaşınan ve kızaran yaralara uygularsanız tüm kaşınma ve kızarma sorunlarından kurtulmuş olacaksınız.

Bir tatlı kaşığı karbonat ile iki yemek kaşığı limon suyunu yarım bardak suda karıştırıp içerseniz mide yanmanız geçecektir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.