Görenler Estetik Yaptırdığını Zannetti Sadece Karışımdan Sürdü

Düzenli ve kararında sürüldüğünde yaklaşık olarak 30 günde gözenekleri düzeltiyor.

Günümüzde birçok bayan gözenekleri kapatmak için makyaj yapıyor ve yapılan makyaj gözeneklerin gelişmemesine sebep oluyor. Makyaj ile kapatmak maalesef çözüm olmuyor.

Gözeneklerin Genişlemesine Ne Neden Olur?

Yüzümüzün pürüzsüz olmasını kim istemez ki demi değerli okurlarımız. Görünüş itibariyle genişlemiş gözeneklere kimse sahip olmak istemez. Birçok bayan makyajla gözenekleri kapatmak ister ancak bu yöntem sorunları kökten çözmez ve bu sorunun daha da büyümesine neden olur.

Gözenekleri makyaj ya da başka yolla kapatmak isteyenler daha kötü görünmelerine sebep olurlar.

Cildiniz sürekli olarak sebum üretir. Cildimiz sebum maddesini salgıladığında gözeneklerin genişlediğini görürsünüz. Gözenekler fazla yağlanmadan, genetik yapıdan ya da terlemeden dolayı ufak ya da büyük gözükebilir.

Limon Suyu

İşte gözeneklerimiz için kullanabileceğimiz limon suyunu sizlerle paylaşıyoruz. Limon suyu cildi sıkılaştırır. Ayrıca siyah noktaları ve gözenekleri de yok eder. İçeriğinde bulunan sitrik asit sayesinde ciltte arınma kabiliyeti gösterir. Bal yükse miktarda potasyum kapsar ve bakterileri öldüren besindir.

Cildi sıkılaştırır ve tıkalı gözenekleri açar besler.

Hazırlanışı Ve Kullanılışı

1 yemek kaşığı bal ile 1 yemek kaşığı limon suyunu karıştırın. Aşağıdan yukarı doğru sürerek gözeneklerin açılmasını yaklaşık olarak 10 dakika böyle bekleyin. Sonra su ile cildinizi yıkayın. Sağlıklı günler dileriz. Sizden rica etsek bu bilgileri arkadaşınız ve sevdikleriniz ile paylaşırmısınız.