Göğüs Sarkmasına Karşı Doğal Yöntem

Hepimiz genç, güzel, sportif olmak, vücudumuzun diri ve canlı gözükmesini isteriz. Özellikle bayanlar için göbek kısmı ve göğüs kısmının gergin olması çok önemlidir. Sarkmış görünen göğüsleri tekrar eskisi gibi dik ve gergin yapmak aslında zor değildir. Bitkisel yollar ile sıkı göğüslere ulaşabilirsiniz.

Göğüslerin sarkık görünmesine pek çok etken neden olabilmektedir. Aşırı kilo alımı, yaşlanma, hızlı kilo verme, emzirme, çeşitli sağlık problemleri, alkol ve sigara gibi faktörler göğüslerin sarkmasına ve sıkılığını kaybetmesine neden olabilir. Doğal yollardan evde yapılabilecek uygulamalar ile sarkık göğüs problemine çözüm üretilebilir. Sadece birkaç malzeme ile yapacağınız maske sayesinde bu sıkıntınızdan kurtulabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken Yumurta Maskesidir.

İhtiyacımız Olan Malzemeler

1 adet yumurta

Tatlı kaşığı yoğurt

Yarım parça E vitamini

Hazırlanışı

Bir kâsenin içine tüm malzemeleri ekleyin. Homojen bir hale gelene kadar iyice karıştırın.

Hazırladığınız karışımı göğüslerinize iyice sürün.

15 dakika kadar dairesel hareketlerle masaj yaparak göğüslerinize yedirin.

Tüm karışım emildiğinde ılık su ile yıkayabilirsiniz.

En iyi sonucu almak için düzenli uygulama gerekmektedir. Haftada en az 5 gün boyunca aksatmadan bu uygulamayı yaparsanız kısa zaman sonra farkı görebilirsiniz.

Etkili sonuçlar için göğüs kaldırma egzersizleri yapmanızı tavsiye ederiz. Spor  ile yapılan destek ile uzun süren kalıcı sıkılığa ulaşmanız mümkün olacaktır.

Son olarak kilo vermeye çalışıyorsanız hızlı kilo kaybından uzak durmalısınız. Ani kilo kayıpları göğüs sarkmasına neden olmaktadır.