Felç Geçirmiş El ve Ayaklar İçin Kesin Çözüm

Almanya’da yapılan bir araştırmaya göre felç geçirmiş organları rehabilitasyon eden en sağlıklı ve doğal yol turşu tuzu ve zeytinyağı.

Sadece felç durumunda değil romatizma ve kırık sonrası hareketsiz ve cansız olan uzuvların iyileşme sürecinde bu karışım epey faydalıdır.

Yapılan bir deney sonucunda ayak parmakları felç geçiren bir hastanın bu karışımı uyguladıktan sonra parmakları tamamen açılmış ve hareketlenmeye başlamıştır.

Eğer sizin veya etrafınızda ki bir insanın böyle bir problemi var ise altta vereceğimiz kür ile iyileşme zamanını hızlandırması ihtimal dahilinde olacaktır.

Zeytinyağı ve Turşu Tuzu İle Felç Kürü Nasıl Yapılır?

Malzemeler:

1 litre natürel saf zeytinyağı

Yarım kilo turşu tuzu

Hazırlanışı:

1 litre saf zeytinyağı ile yarım kilo turşu tuzu uygun bir kabın içinde karıştırılır. Kolaylık olması açısından iki buçuk litrelik bir cola şişesinde malzemeleri karıştırabilir ve koruyabilirsiniz.

Karışımı güneş alan bir yere koyun. Rahatça erişebileceğiniz bir yer olursa daha güzel olacaktır. Çünkü karışımı gün içinde çalkalamanız tuzun iyice yağın içerisinde erimesinde yardımcı olacaktır. Hava sıcaklıkları 25-30 derece sıcaklık da iken 10 gün boyunca karışımın güneşte kalması uygun olacaktır.

Zeytinyağı turşu tuzu karışımı hazır hale geldikten sonra felçli bölgeye tekrardan güneşin çok bulunduğu bir tarafta aynı güneş yağı gibi sürülerek uygulanır.

Karışımı sürdükten hemen sonra sıkıntılı bölgede ki hareketlenme herkesin dikkatini çekecektir. Yarım saat boyunca güneşte kaldıktan sonra ılık su ile tekrardan masaj yaparak bu bölgeyi durulayın.

Bu işlemi haftada 3 kez uygulamanız kâfi olacaktır. Bölesine kolay bir uygulamanın faydalarını görmek için eğer siz veya etrafınızdan birilerinin ihtiyacı var ise mutlaka uygulayın.

Lütfen tavsiye amaçlı dostlarınızla paylaşmayı unutmayın. Allah şifa versin.