Evinize Pozitif Enerji Yayan 8 Bitki

Evlerde Kötü Enerjiyi Yok Eden Çiçekler

Kötü enerjiye inanır mısınız, değerli okurlarımız. Evlerimizde kullandığımız televizyonlar, telefonlar ve bilgisayarlar evimize negatif enerji yayarlar ve bizleri stresler ve sinirli yaparlar. Evimizde ki u etkilerden kurtulmak için evimizin içerisine yerleştireceğimiz çiçekler ve bitkiler sayesinde bu kötü etkilerden kurtulabiliriz. Siz değerli organik zamanı okurlarımız için evimizdeki kötü enerjiyi yok eden çiçekleri araştırdık ve sizlerin beğenisine ve bilgisine sunuyoruz.

⦁ Biberiye Çiçeği

Biberiye evimizdeki ya da odamızdaki kötü enerjiyi kendisine hapsetmektedir. Biberiyenin kokusu uykusuzluğa ve yorgunluğa çok iyi gelmektedir. Biberiye bitkisi güneşi çok sevmektedir. Evimizde güneş gören bir köşeye koymamız yeterli olacaktır.

⦁ Yelken Çiçeği

Aynı şekilde bu çiçeğimizde evdeki olumsuz enerjiyi kendisine çekmektedir. Kötü enerjiyi kendisine çeker ve ortama pozitif enerji yayar.

⦁ Aloe Vera Bitkisi

Evimizin havasını temizleyen mükemmel bir bitkimizdir. Evimize pozitif enerji yayar ve mutluluğumuzu arttırır. Bu bitkimiz güneşi sevmemektedir. Evimzide gölge olan bir noktaya koyabilirsiniz.

⦁ Yasemin Çiçeği

Yasemin’in hoş kokusu stresinizi giderir, pozitif enerji sağlamaktadır.

⦁ Kasımpatı

Evimize hoş kokular yaymaktadır. İnsanlardaki stresi almaktadır.

⦁ Şans Bambusu

Havaya temiz ve ferah bir hava sunmaktadır.

⦁ Areka

Areka yapraklarının çok önemli bir özelliği var; bu şirin saksı bitkisi bulunduğu odadaki yüklü enerjiyi yumuşatır, dingin bir atmosfere bular.

⦁ Orkide

Çiçekçilerdeki en gözde parçalardan biridir Orkide, uzun ömürlü çiçek sayesinde evinizdeki pozitif enerji artar.
Bir ilginç bilgi daha; orkideler geceleri de oksijen salgılarlar!
Sizlerde bir çiçeklerden herhangi birisini evimizde bir odaya koyabilir ve evimizdeki kötü enerjiden kurtulabilirsiniz. Sağlıcakla ve hayırla kalınız.