Doğal Malzemelerle Tüy Dökücü Krem Yapımı

Özellikle kadınların yaşamı boyunca büyük kabusa dönüşen şeylerden biri istenmeyen tüyler. Fazlaca rahatsız eden bu tüylerden kurtulmak için öncelikle bir kaç günde, bir kaç haftada çeşitli yöntemler kullanarak temizlik yapmak zorunda olabilirsiniz. İstenmeyen tüylerden kesin ve kalıcı şekilde kurtulmak için, size çok güzel ve etkili bir tavsiyemiz olacak.

Yaratıcının verdiği nimetlerden faydalanılarak hayatınıza türlü kolaylıklar katabileceksiniz. Bu kolaylıkların başında istenmeyen tüylerden kurtulmak olacak. Tamamen doğal malzemeler ile yapacağınız tüy dökücü krem ile kolay bir şekilde istenmeyen tüylerden kısa zamanda kurtulmuş olacaksınız.

Kolayca hazırlayabileceğiniz bu tarif ile özellikle kol ve bacak bölgesi gibi çok tüylenen bölgelere fayda sağlayacaksınız.

Doğal Yöntemler ile Hazırlanan Tüy Dökücü Krem Tarifi

Malzemeler

  • 2 yemek kaşığı doğal bal
  • 1-1,5 çorba kaşığı yulaf ezmesi
  • 1,5-2 yemek kaşığı taze limon suyu

Derin bir kap içine tüm malzemeleri koyup güzelce karıştırın. Hazırladığınız bu karışımı dilerseniz tüylerin olduğu bölgeye iyice yedirerek sürün.

Karışımı sürdüğünüz bölgede 12-15 dakika süre ile bekletin ve akabinde bol ılık su ile durulayın. Sonrasında bu bölgeye nemlendirici krem sürün.

Bu yaptığınız işlemi haftada 2-3 kez tekrar etmelisiniz. 1 ay boyunca ara vermeden sürdüğünüzde, istenmeyen tüylerden kısa zamanda kurtulmuş olacaksınız. Pürüzsüz tüysüz hayal ettiğiniz cilde kavuşmanız bundan sonra zor değil!