Bu İçeceği 6 Gün Boyunca 6 Bardak Tüketin ve Göbeğinizden Kurtulun

Kilolu olmak çok zordur. Toplum içine çıkarken çok zorluk çekeriz. Yada denize gittiğimizi düşünün, amanın bu kilolarla ne yapacaz biz. Hele ki sıcak yaz günlerinde oldukça can sıkıcı olabilir. Ayrıca sağlıklı bir hayat sürmenizi de engelleyecektir. Kilo demek tüm hastalıklara davetiye çıkarmak demektir. Egzersiz ve beslenme programları ile sağlıklı bir hayat sürebilirsiniz ancak bu zorlu bir süreçtir ve genellikle bırakılır ve sonuca ulaşmaz. Kendinizi kötü hissetmeyin! 

Bu konumuzda size metabolizmanızı hızlandıracak ve kilo vermenizi kolaylaştıracak bir içecek sunuyoruz. Sandığınız gibi ağır ve yorucu programlar yerine hafif ve düzenli programlar çok daha etkili olacaktır. Ayrıca, kullandığınız yöntemlerin ve beslendiğiniz tüm gıdaların doğal olmasına özen gösterirseniz sonuçlarınız hem daha etkili hem de daha kalıcı olacaktır. Eğer doğal ürün yerine hazır ve paket içine girmiş gıdaları tüketirsek işimiz çok zor olacaktır.

 Hazırlayacağız içecekteki Tüm malzemeleri kolayca temin edebilir ve sizde hemen tüketmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca tadı da çok lezzetlidir. Eğer amacınız kilo vermek ve fit bir vücuda sahip olmak ise bu içecek tam da ihtiyacınız olan şey. Sadece porsiyonlarınızı biraz küçültün,, işlenmiş gıdalardan vazgeçin, yeşil sebze ve meye tüketmeye özen gösterin ve tam tahıllı gıdalara yönelin. Yapay tatlandırıcı içeren her türlü gıdadan vazgeçmelisiniz.

İhtiyacınız olan malzemeler

  • 3 parça Ananas
  • Bir kereviz gövdesi
  • Bir su bardağı dolusu maydanoz yaprakları
  • 1 salatalık

Hazırlanışı

Tüm malzemeleri iyice  yıkayın ve tüm malzemeleri ufak ufak doğrayın. Ardından tüm malzemeleri blender a alarak güzelce karşıtırın.

Kullanılışı

Her sabah boş mideye bu içeceği tüketin ve tamamını içmeye özen gösterin, ayrıca maksimum faydayı sağlamak amacıyla hazırladıktan sonra 15 dakika içinde tüketmeye özen gösterin.

Sadece 6 gün içerisinde farkı görmeye başlayacaksınız. Sağlıklı ve düzenli beslenmeye özen gösterin ve günde yarım saat hiç değilse yürümeye gayret edin. Çok kısa süre içerisinde farkı kendi gözlerinizle göreceksiniz.