Bu Baharatla Cildinizi Ovun ve Kırışıklıklar Yok Olsun

Maalesef Yaşımız ilerledikçe vücudumuzda oluşan kırışıklıklardan kaçamayız. Tüm dünyada ve de ülkemizde kadınlar daha az kırışıklığa sahip olmak için çantalar dolusu para verip kozmetik ürünler kullanıyor. Kırışıklığı azaltmak için harcanan yüklü paralar ödenen kozmetik ürünlerin malzemeleri doğada bizler için bulunuyor ve istediğimiz zaman kullanabiliriz. Malum kimyasal ürünlere çok fazla güvenmek ve çok fazla paralar dökmek uzun vadede iyi sonuçlar vermez.

Size önereceğimiz bu doğal yöntem sayesinde çok para harcamadan ve aktarlardan kolaylıkla temin edebileceğiniz doğal malzemelerle vücudumuzda oluşan kırışıklıklarınızdan kurtulabileceksiniz.

İşte ihtiyacınız olan malzemeler

  • Bir bardak su
  • Yarım bardak anason tohumu
  • Küçük bir çaydanlık

Hazırlanışı

Anason tohumlarından çay yapın ve soğumasını bekleyin. Ardından cam bir kaba koyarak buzdolabında saklayın. Her uyandığınızda yüzünüzü anason çayıyla yıkayın ve kırışıklarınız yok olsun. Kırışıklıklardan kurtulmanın  yanında, cildinizi de yumuşacık yapacaktır. Pahalı kremlerden daha iyi sonuç aldığınızı fark ettiğinizde çok sevineceksiniz. Yaklaşık bir aylık kullanım sonucunda harika sonuçlar almaya başlayacaksınız.