Böbrek Taşından 6 Günde Kurtaran Tarif

İnsan vücudunda böbrekler önemli organ gibi gözükmese de bunun kıymetini kaybedince anlıyoruz. Bu organlarımızın başında da böbreklerimiz gelmektedir. Vücudumuzdaki kanın düzenli temizlenmesi böbreklerimizin kanımızı filtreleyerek atık maddelerden arındırmasıyla mümkündür.

Zamanla ve vücudumuzu susuz bıraktığımızda, börekleriniz fazla zorlandığında ve süzmesi gereken çok fazla atık maddeyle baş etmek zorunda kaldığında birikmeler meydana gelir ve böbrek taşları oluşur.

Çok Ciddi ve dayanılmaz ağrılara sebep olan ve hayatınızı oldukça güç durumda bırakan bu taşlardan kendi evinizdeki malzemelerle 6 günde kurtulmak istiyorsanız, bu içeriğimizi sonuna kadar okuyun.

Mucize tarifimiz için ihtiyacınız olan malzemeler:

  • Alkolsüz Malt içecek 100 ml
  • Zeytinyağı 100 ml
  • Sıkılmış limon suyu 100 ml

Hazırlanışı

Tüm malzemeleri cam bir şişe içerisine koyuyoruz ve iyice karıştırıyoruz. Sabaları uyandığınızda sadece 50 ml tüketin. Bu tarifi 6 gün boyunca almaya devam edin ve 6. Günün sonunda böbrek taşınız yavaş yavaş eriyecek ve kendisinden eser kalmayacaktır. 4. Günden itibaren idrarınızda kum kalıntıları görmeye başlayacaksınız. Tabi bu kum kalıntıları düşerken de ağrılarınız olacaktır.

Çok büyük taşları eritmek daha zordur ve daha uzun bir süreç gerektirir. Taşların yerinden erken oynaması idrar yollarında kanamaya sebep olabilir. Ancak 15 milimetreyi geçmeyen taşlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Abiki öncelikle bir doktora gitmek ve taşınızın durumunu öğrenmek gerekmektedir.