Bildiğiniz Temizlik Ürünlerini Unutun! Bu Mucizeyle Tanışın

Atalarımız temizlik imandandır sözünü sıklıkla kullanmış ve temiz olmamız konusunda bizlere örnek olmuşlardır. Temizlik yapmayı bazılarımız çok severken bazılarımız içinse bu durum işkence haline gelebilmektedir. Özellikle banyo ve tuvaleti temizleme konusu, temizlik yapmayı sevmeyenler için çok zor yerlerdir. Temizliğinizi yaparken size söyleyeceğimiz mucize ürünle banyonuzu her zamankinden daha iyi temizleyebilirsiniz. Fayanslar ve fayans aralarındaki lekelerde, cam duş kapılarındaki kireçten kendinizin yapacağı bir mucize ürünle kurtulabilirsiniz. Emin olun ortalama bir temizlik ürünü bunu gerçekleştiremeyecektir.

Her gün banyo yapmak hepimizin yaptığı bir eylem. Eğer yaşadığımız ev kalabalık ise banyomuzun kirlenmesi daha çabuk olacaktır. Duş kabininde biriken sabun artıkları, kireç ve lekelerle de karşılaşma sıklığımız artacaktır.

Ancak bulduğumuz ve denemiş bu çözümle uzun uzun ovmalardan kurtulacaksınız.

 İşte İhtiyacımız Olan Malzemeler

250 ml bulaşık sabunu, 250 ml ılık sirke, huni, bir sprey şişesi, bir sünger.

Hazırlanışı

İlk önce sirkeyi ısıtıyoruz. Bulaşık sabunu ve ılık sirkeyi huni yardımıyla sprey şişesinin içerisine koyuyoruz.

Şişeyi iyice çalkalayın ve iki bileşimin karışmasını sağlayın. Bu karışımı banyonuzun duvarlarına püskürtün ve süngeri kullanarak biraz fırçalayın. Yarım saat beklettikten sonra ılık suyla durulayın. Hepsi bu kadar! Zor gözüken kirlerden eser kalmayacaktır. Ayrıca da o kadar çok yorulmayacaksınız. Geçmiş olsun.