Beyaz Saçlara Bu Karışım İle Elveda Deyin

Piyasada bulunan ve saç bakım için satılan bakım ürünleri saçımıza yarardan çok zarar vermektedir. İçeriğinde bulunan  kimyasallar saçımıza çok kısa süreli parlaklık ve güzellik katarlar ancak, kesinlikle doğal görünmez. Her ne kadar bu kadarı size şimdilik yetiyor gibi gelse de saçınızda ve cildinizde daha ciddi sorunlar çıkmasına sebep olabilecektir. Bunun önüne geçmek için en güzeli doğal ürünler kullanmaktır.

Bu mucizevi karışımlı içecek sayesinde, saçlarımız yeniden eski sağlığına ve görüntüsüne kavuşacak ve tüm beyazlarınızdan kurtulacaksınız. Bununla beraber, görüşünüz iyileşecek ve cilt sağlığınızda da gözle görülebilir iyileşmeler ortaya çıkacak.

Malzemeler:

  • 200 gr keten tohumu yağı
  • 3 diş sarımsak
  • 4 limon
  • 1 kilo bal

Hazırlanışı

İlk önce Limonları ve sarımsakları soyuyoruz ve temizliyoruz. Ardından blender a (çırpıcıya) koyuyoruz ve güzelce karıştırıyoruz. Ardından balı ve keten tohumu yağını da ekleyerek bir kez daha çırpıyoruz. Hazırladığınız karışımı cam bir kaba alın ve kapağını güzel kapatın. Buzdolabında saklayın.

Her yemekten 30 dakika önce bu mucizevi karışımdan bir yemek kaşığı tüketin ve tüketirken metal yerine tahta kaşık kullanın.