Bağırsaklarınızdan Kilolarca Toksin Çıkartan Karışım

İçindekiler:

  • Organik elma sirkesi – 1 çorba kaşığı
  • Organik limon suyu – 2 çorba kaşığı
  • Organik zencefil – 1 yemek kaşığı
  • Deniz tuzu – bir tutam (az miktarda)
  • 1 bardak içme suyu

1 bardak içme suyunu kaynatıp içine tuzu ekleyip güzelce karıştırın. Akabinde, zencefili, limon ve elma sirkesini koyup iyice karıştırın. Kahvaltıdan önce her sabah aç karnına bir bardak içeceksiniz.

İçeceğimiz elma sirkesi ve limonda olan antioksidanlar açısından zengin, bağışıklık sistemini güçlendirmek ve temizlemek için tavsiye edilir. Korkulu toksinleri vücuttan atıp enfeksiyonlarla ve hastalıklarla mücadele edecek, güçlü mineraller ve vitaminlerce oldukça zengindir.

Alternatif Bağırsak Temizleyen Ev Yapımı İlaç

Bu iki malzemeden oluşan ev yapımı karışım bağırsağınızdan fazlasıyla atığı temizleyecek.

Hafta sonu yemeği çok yediniz ve şimdi pişmanlık mı duyuyorsunuz? Bağırsak temizliği vücudunuzdaki zehirleri arandırıp sindirim sisteminize temiz bir başlangıç yaptırmanızı sağlayacaktır.

Bu ev yapımı içecek basit, temiz ve sonuç verimli. Bu hızlı bir bağırsak temizlemesinden ziyade, vücudunuzun kötü atığını filtreleyerek yalnızca yararlı bakteriyi sindirim sisteminizde tutmasını sağlıyor.

Bu maddelerden birincisi her mutfakta bulabileceğiniz elma sirkesi. Elma sirkesi uzmanların uzun bir süredir birçok sağlık sorunuyla mücadelede faydalandığı bir madde. Ucuz ve yalnızca bağırsağınıza değil vücudunuzun diğer bölümlerine de faydaları vardır.

Yalnızca 10 Dakikada Karnınızdaki Şişkinliği Yok Eder

İnanması zor ama gerçek.

Göbek oluşması veya şişkinlik genelde ciddi bir tıbbi durumdan ziyade fazla yemek yemeye bağlı olmakla birlikte, hava yutma, IBS (İrritabl Bağırsak Sendromu), yumurtalık kistleri, bağırsak tıkanıklığı, gebelik, PMS, miyomlar, kilo alma, laktoz intoleransı  vs. sebeplere de bağlı olabilir.