Avucunuzda Bu Çizgi Varsa Çok Özel Birkaç İnsandan Birisiniz Demektir

Binlerce yıldır insanlar el fallarından kaderlerini ve vücutlarında ne gibi muhtemel sorunların çıkabileceğini öğreniyor. Meşhur Türk sözüdür. Fala inanma falsızda kalma

Ellerden; Avuç içimizden beynin çalışma şeklinden tutun da hangi iç organlarınızın sorunlu çalıştığına dair birçok bilgi edinebilirsiniz.

Bu konumuzda siz değerli okurlarımıza   yüzük ve orta parmaklarınız arasındaki ufak eğimli çizgi hakkında kısa kısa bilgiler vereceğiz.

Venüs dairesi veya aşk kemeri olarak adlandırılan bu çizgi bir daire de oluşturabildiği gibi iki paralel çizgiden de meydana gelebilir. Eğer ellerinize çok dikkatli baktınız ve bu çizgileri göremediyseniz kendiniz için inanın şanslısınız, çünkü bu çizgiye sahip olanlar aşk hayatlarında çok  zorlu dönemler geçirmektedirler.

Eğer biri diğerinin altında yarım daire şeklinde çizgiler mevcutsa, oldukça duygusal ve hassas bir insan olduğunuz anlamına gelmektedir.. Hatta çizginin önü kapalıysa bu çizgiye sahip olan kişi büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak demektir.

Sadece bir yarım daire varsa, aşk hayatınızda zorluklar yaşayacağınızı gösterir ancak sabırlı davranarak bu işin sonunda mutlaka mutlu bir hayata sahip olacağınızı gösterir.

Bu tip şekle sahip insanlar aşk hayatlarında karşılaştıkları tüm zorlukları hayati hatalar gibi görmek yerine ders çıkartacakları durumlar olarak görüp kabullenmeliler.

El Çizgileri Ve Anlamları

Kalp çizgisine sahipseniz, hırslı bir kişiliğe sahip olduğunuzu göstermektedir. Kararlı, bağımsız, zeki ve sorumlu bir insan olduğunuzu gösterir. Bu özelliklerin yanında biraz bencil biraz da materyalist olma şansınız da var.

Eğer kalp çizginiz böyleyse, daha düşünceli kibar ve güvenilirsinizdir. Ancak karşınızdaki insanları da kendinizle aynı zanna sahip olursanız sıklıkla canınız yanacaktır.

Mutlu bir insansınız, aşk hayatınızda tatmin olmuş ve kararlı hissettiğiniz bir aşk hayatı yaşamak istiyorsunuz.

Hayırsever bir kalbiniz var. Sabırlı, sakin ve yumuşak kalplisiniz ve insanlara hep iyi niyetle yaklaşıyorsunuz.

Hani gıdadan ne kadar tüketmeliyiz. Gelin hep beraber aşağıdaki görselden bakalım ve bakalım ellerimiz bize ne söylüyor.