Astım Ve Bronşite Doğal Reçete

Astım ve bronşit kronik hale gelen bir ömür boyu insanların beraber yaşadığı arkadaş olduğu hastalıktır. Astım ve özelliklede bronşit olduğunuzda sizde öksürükte başlar. Eğer sizde de astım ve bronşit varsa birazdan vereceğimiz tarifimizi deneyebilirsiniz. Bu tarifimiz biraz uzun sürüyor. En az bir ay kullanmalısınız. Hatta bazen birkaç ay sürdüğü de olmaktadır. Sizde sürekli ilaç kullanmaktan ve öksürmekten bıktı iseniz bu tarifimizi kullanabilirsiniz.

Belki kendi kendinize söylüyorsunuzdur, o kadar ilaç kullandım ama hastalığım geçmedi kronik hale geldi. Bu tarifimiz bir dostumuz denedi ve Allah ın izniyle şifa buldu. İnşallah sizlerde rabbimizin izniyle şifa bulursunuz.

Tarifimiz İçin Gerekli Olan Malzemeler;
– Bamya tohumu ( yenilebilir olacak yani ekim için ilaçlanmış olmayacak)
– Organik bal
– Organik soğuk sıkım zeytinyağı

Hazırlanışı: Bamya tohumunu aldığınız aktar da iyice çektiriniz. Bamya tohumlarının kabukları sert olduğundan biraz sizleri uğraştırabilir. Tohumları olabildiğince un haline getirtmeye çalışın. Evinize getirince un eleği gibi bir elekten geçirin. Geniş bir kap içerisine koyun, üzerine bal ve zeytinyağını ekleyin ve macun kıvamına gelene kadar karıştır.  Kuru temiz cam bir kavanoza doldurun.

Nasıl Kullanılır? Sabahları aç karnına kahvaltıdan yarım saat önce 1 çay kaşığı tüketin. Kilo problemi olanlar 1 tatlı kaşığı da tüketebilir. Bu tedavi süremiz biraz uzun olduğundan bir iki kere kullandıktan sonra bırakmayın en az bir ay kullanın. Bir de astım ilaçlarınızı hemen kesmeyin.

İnşallah bu tarifimiz size şifa olacaktır. Bu yazımızı paylaşarak hasta olan kardeşlerimizin bilinçlenmesine katkıda bulunabiliriz. Teşekkür ederiz. Hayırla kalınız.