Akciğerleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapıyor Ve Zatürreden Kurtarıyor

Akciğerlerimiz vücudumuzun olmazsa olmazlarındandır. Akciğerlerimiz her nefes alışımızda havadaki toksinlere ve kirli havalara maruz kalır ve kurtulması oldukça uzun sürer. Sigara, alkol gibi alışkanlıklarımız da eklenince hastalıklar kaçınılmaz hale gelir.

Akciğerlerimizde meydana gelecek bir hastalık yaşam kalitemizi düşüreceği gibi aynı zamanda tüm vücudumuzu olumsuz yönde etkiler. Yakalanabileceğimiz en kötü hastalıklardan biri zatürredir ve akciğerlerimizin iltihaplanmasına sebep olur. Ağır antibiyotiklerle ve uzun sürede tedavi edilebilen bu hastalık dünyada  en sık rastlanan 6. Hastalıktır.

Zatürre akciğer dokusu hastalığıdır. Virüsler, bakteriler ve farklı mikroplarve mikroorganizmalar zatürreye neden olabilmektedir Düzensiz kullandığımız antibiyotikler zatürreye sebep olan bakterileri dirençli hale getirmiş ve bu sebeple tedavi süreci de zorlaşmıştır. Kimyasal ilaçların yerine kendi evinizde doğal tedaviler uygulayarak zatürreye yakalanmayı önleyebilir ve hastalığınızın daha kısa sürede geçmesini sağlayabilirsiniz.

Yöntemlerimiz arasında:

Kekik Yağı

Hastalanan Akciğerimizi iyileştirmede ve nefes almayı kolaylaştırmada sıklıkla kullanılır ve bakteri karşıtı özellikleri sayesinde zatürreyi önlemektedir. İçeriğinde bulunan manganez, kalsiyum, magnezyum, çinko, bor ve bakırın sağlık faydaları oldukça fazladır. Zatürrenin yanında idrar yolu enfeksiyonu, bağırsak hastalıkları ve karaciğer problemlerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Nasıl Kullanılır

Sabahları içtiğimiz su veya meyve suyuna 5 damla kekik yağı damlatın ve 5 gün boyunca tüketin.

Karbonat

Kandaki pH dengesini düzenlemek ve sindirim sisteminizi iyileştirmek gibi faydaları vardır. Ayrıca bağışıklık sisteminizi güçlendirerek hastalıklara karşı direncimizi arttırır. Mide asidini düzenleyerek mide yanması ve hazımsızlık gibi konularda yardımcı olur. Böbrek sağlığına iyi gelmektedir. Vücudunuzun asit ve baz dengesini bu şekilde düzenleyerek tüm hastalıklara karşı korunabilir ve yakalandığınız hastalıklardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Kanser hastalarında kullanılan kemoterapinin yan etkilerini azalmaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Bir bardak suya biraz kabartma tozu ekleyin ve sprey şişesine koyun.  Tüm akciğer rahatsızlıklarına karşı Günde birkaç kez rahatlıkla kullanın.