60 Yaşında Ama Elleri 30 Gibi Görünüyor! Sırrım Ne Mi?

Doğal tedavi ile cildinizin görünümünün nasıl değişeceğini ve beğenmediğiniz rahatsız edici kırışıklıkları hafiflettiğini göreceksiniz, bu harika kremle sadece eller için değil aynı zamanda boynunuza ve hatta yüze de uygulayabilirsiniz. Bu doğal tarif kırışıklıkları gidermede size yardımcı olacaktır.

Tarçın ve Hindistan cevizi Yağı Mucizesi. Tarçın doğal tedavilerde uzun bir geleneğe sahiptir. Gerçekten güzel bir kokuya sahip olmasının yanı sıra dolaşımı hızlandırır, acıyı hafifletir ve sağlığınızı geliştirir. Anti-inflamatuar faydaları sayesinde akne ile mücadeleye yardımcı olur. Cildinizi tarçınla inceltirken risk altında olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Aksine, cildinizin daha genç ve parlak görünmesine yardımcı olmak için daha fazla uygulayın. Şimdi bunu yapmak için ne yapacağımı açıklayacağım:

Gerekli Malzemeler;

  • Hindistan cevizi yağı (1 çorba kaşığı)
  • Kahverengi şeker (iki çorba kaşığı)
  • Tarçın tozu (1 çorba kaşığı)

Hazırlanışı

Bu kremin hazırlanması oldukça basittir. Tek yapmanız gereken şey bu üç malzemeyi bir kap da karıştırmak. Daha sonra homojen bir madde elde edene kadar karıştırmaya devam edin. Bununla birlikte, cüzdanınızı ve ellerinizi yenilemeye hazır olun. Yapmanız gereken tek şey elinize sürmeniz. Ölü hücreleri yok etmek için hafifçe ovalayın. Sonra ellerinizi su ile durulayın. Hızlı ve pratik yolla elinizin kırışıklıklarını hemen gidermek mümkün olacaktır. Bu krem, ellerinizi yumuşak ve genç yapmak için yeterlidir. Her gün kullanımdan sonra sonuçları kendi gözlerinizle göreceksiniz.