5 Yıldan Fazla Sigara İçenler İşte Ciğerlerinizi Tertemiz Yapacak Formül!

Akciğer Temizleme

Akciğerlerimiz vücudumuz için olmazsa olmazımızdır. kocaman süngerler gibidir. Akciğerimizin içerisinden sadece hava geçmesi gerekirken hem şehir hayatının zararlı kimyasalları, egzoz dumanları  hem de kendi verdiğimiz zararlar sonucunda çabuk yıpranıyor ve düzenli olarak temizlenmeye ihtiyaç duyuyor.

Bu içeriğimizde sizin için hazırladığımız formül sayesinde ciğerlerinizi tertemiz yapmak artık sizin elinizde. Her yerden kolayca temin edebileceğiniz bu malzemeler sayesinde ciğerleriniz tertemiz olacak ve aldığımız nefesin tadına varacağız.

Bunun için gerekli olan malzemelerimiz

350 gram şeker

350 gram sarımsak

1 küçük zencefil kökü.

2 yemek kaşığı zerdeçal

Hazırlanışı

Evet ilk önce bir kap içerisinde şeker ve suyu karıştırıp eriteceğiz, Kaynadığı zaman ufak ufak doğramış olduğumuz sarımsak ve zencefil kökünü ve zerdeçalı ekleyeceğiz ve kısa bir müddet kaynatıp soğumaya bırakacağız, ardından buzdolabında saklayacağız.

Sıra geldi nasıl Kullanacağımızda

Sabahları ve akşamları aç karnına ve akşamları yemekten iki saat sonra 2 yemek kaşığı tüketin. Daha derin nefes alabilecek, daha uzun süre nefes tutabilecek ve nefes testlerinde daha etkili sonuçlar alabileceksiniz. Tek kelimeyle nefes kalitemiz artacak.