3 Ayda Görmenizi Netleştirecek Ve Göz Numaranızı Düşürecek

Evet değerli okurlarımız bunun için yapmamız gereken oldukça basit. Ahududu ve gül yaprağı kullanarak, katarak tedavisinde gözlerimizin daha canlı görmesini sağlayacak ve gözlerimizin numarası düşecek, artmayacak. Göz sağlığımız için pek çok damla ve ilaç var fakat bunları çok kullanırsak kalıcı yan etkileri oluyor.

Göz kuruluğu, göz kanallarının tıkanması, görüş bozukluğu, göz yaşarması gibi durumlardan kurtulmak, etkilerini azaltmak için ilaç ve ameliyat yerine göz sağlığını korumaya ve iyileştirmeye yardımcı olacak doğal bir tarifimiz vardır.

Göz sağlığımız için mutlaka ama mutlaka her gün gerekli miktarda a vitamini almak zorundayız. Her gün de A vitamini alamadığımız için de çoğu insan “katarak” tan şikâyetçi olmaktadır. Görüş kalitemizi arttırmak için her gün a vitamini almalıyız. Göz sağlığımız için yaban mersini de tüketebilirsiniz. Yaban mersini retinayı koruyan damarları güçlendirici etkiye sahiptir.

Ahududu ve gül yaprağı ile katarakt tedavisi, gözlerimizin daha net görmesi için

 Malzemelerimiz:

4 su bardağı kaynar su.

4 çay kaşığı Ahududu yaprağı

1 fincan gül yaprağı.

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri kaynar suyun içine atın ve bir kaç dakika daha kaynatın. Daha sonra malzemeleri ocaktan indirip soğumaya bırakıyoruz.

Soğuduktan sonra süzgeç ile suyu süzün. Her gün günde 3 defa yüzünü bu suyla yıkayın. Suyun gözünüze temas ettiğinden emin olun.

3 ay gibi kısa bir sürede katarakt ve görme problemlerinizin fazlasıyla azaldığını göreceksiniz.

İnşallah en yakın zamanda kataraktan kurtularak dünyaya daha net akabilirsiniz. Göz sağlığınız için göz doktorunuza gitmeyi ihmal etmemelisiniz. Sağlıklı günler dileriz.