2 Elma, 1 Limon ve 1 Bardak Yulaf İle Fazla Kilolarınızdan Kurtulun

Evet sayın okurlarımız kış ayı geride kaldı ve yaz ayına girdik bu günlerde. Yaz ayı geldi ve kışın aldığımız kiloları verme zamanı. Yaz ayında daha rahat etmek ve denize girdiğimizde fit bir vücudu sahip olmak için aşağıdaki diyeti uygulayabiliriz.

Zayıflama

Bu yazımızda ve tarifimizde oldukça kolaydır. Sadece üç malzemeye ihtiyacımız bulunmaktadır. Ve bu üç malzemeye ulaşmamız çok kolay. Belki de hemen hemen tüm evlerde bu üç malzememiz mevcuttur. Bu tarifte hem kilolarımızdan kurtulacağız, hem de vücudumuzdan toksinleri atacağız. Kolesterol seviyemiz düşecek, kalp krizi riskimizi minimum olacaktır.

Evet Merakla Beklediğiniz tarifemiz aşağıdaki gibidir.

Elma

İhtiyacımız olan malzemelerimiz

1 Adet Limon

2 adet Yeşil Elma

125 Gram yulaf.

Son olarak ta Yarım litre maden suyu

Özellikle yeşil elmalar bu tarifimizin bel kemiğini oluşturuyor. Hem lif zengini, hem de birçok vitamin barındırması elmayı vazgeçilmez kılıyor. İlk önce elmalarımızı küçük küçük doğruyoruz.

Maden suyuyla beraber blender a alıyoruz ve güzelce karıştırıyoruz. Ardından yulafı ekleyip homojen bir karışım elde edene kadar öğütüyoruz. Son olarak limonu içine sıkıyoruz. Haftada bir tüketmeniz yeterli olacaktır. Farkı çok kısa sürede hissetmeye başlayacaksınız.