12 Günde 5 Kilo Verdiren İçecek

Çok kısa bir süre içerisinde zayıflamak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise bu yazımız tam size göre. Evet, yanlış duymadınız 12 gibi kısa bir süre içinde 5 kilo zayıflamak için doğal içecek tarifini sizlerle paylaşıyoruz.  Bu içeceğimizin tadı da bir harika. Görül rahatlığı ile deneyebilirsiniz.

Hazırlayacağımız içecek ile metabolizmanız hızlanacak ve siz istediğiniz kiloya daha hızlı kavuşacaksınız. Yaz ayından çıkıp sonbahar ve kışa merhaba derken, daha az hareketsiz kalacağımız için bu içecek çok önemli. Malzemeler ise sanıldığı kadar zor ve bulunmaz değil. Çok rahat bulunabilecek malzemelere ihtiyacımız olacak. Bu içecekleri tüketirken dikkat etmemiz gerekecek bir takım yiyecekler mevcuttur. Bu 12 gün boyunca beslenme düzeninize çok dikkat etmelisiniz. Hamur işi, pilav, makarna, şeker, asitli içecekler ve bu tarz zararlı besinler olmamalı. Yani 12 gün boyunca dişinizi sıkmalısınız. Zaten 12 günün sonunda da alışkanlık haline gelecek olan sağlıklı beslenme şekli ile hayatınıza devam ederseniz, verdiğiniz kiloları koruyabilirsiniz. Gün içerisinde en az 30 dakikalık bir yürüyüş yapmalısınız. Ez az 10.bin adımı tamamlamalıyız. Harekette bereket var demişler büyüklerimiz.

Malzemelerimiz

  • 4 tane çubuk tarçın
  • 1 tane Limon
  • 2 tane yeşil elma
  • 1 litre su

12 Günde 5 Kilo Zayıflatan İçecek Nasıl Yapılır?

Öncelikle elma ve limonları güzelce yıkayın. Kabuklarını soymayın. İnce ince dilimleyip 1 litre suyun içine atın. 4 tane tarçını da suyun içine ekleyin. En az 12 saat en fazla gece bekleyen suyu dolapta saklayın. Her gün akşam bu tarifi yaparak, istediğiniz kadar kilo verebilirsiniz.